Creative Assembly, grand-strategy oyun serisi olan Total War’un yeni oyunu Total War: Elysium için harakete geçti. Oyun için çıkış tarihi daha açıklanmadı ancak bildiğimiz kadarıyla önce mobil versiyonu çıkacak daha sonra PC’ye geçecek.

Total War: Elysium’da oyuncuların farklı seçenekleri olacak. İsterseniz menzilli taktikler konusunda uzmanlaşmış Napoleon gibi yönetici, hesaplı ve kontrollü bir saldırı yöntemini destekleyen Çin Savaş Lordu Cao Cao ya da agresif bir oyun tarzına sahip olan Viking kalkan kızlıkçısı Lagertha’yı liderleri olarak seçebileceksiniz. Oynanış fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Total War: Elysium, oynaması ücretsiz bir strateji oyunu. Total War: Elysium’da hamlelerini doğru yapmak büyük önem taşıyor. Ayrıca oyunun ortasında “yedekler” getirmenizi sağlayan Daybreak sistemi de var. Unutmamanız gereken noktalardan biri bazı kartlar sınırlı olacak, onlara ulaşmanız için belli saat ve günleri takip etmeniz gerekecek. Bir güzel haber ise geliştirici firma, oyun içi satın aldığınız kartlar dışında, bir ödül sistemi yoluyla kartların kazancağınıza dair bir sözde bulundu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here