Yeni çıkan Avengers: Endgame fragmanı birçok hayranı derinden etkilemişe benziyor. Geçtiğimiz gün çıkan fragman hayranlara birçok karakter hakkında bilgi verdi. Bunlardan birisi Titan‘da sıkışıp kalmış Tony Stark‘tı. Daha sonra ise Tony Stark’ı aç, susuz ve oksijeni bitmek üzere uzayın ortasında Pepper Pots‘a mesaj gönderirken gördük. Bazı fanlar bir şekilde Tony Stark’ın kurtulacağını düşünüyor. Bazı fanlar ise bu konuda gerçekten çok endişeli. Hatta Tony Stark’ın kurtulamayacağını ciddiye alan hayranlar bile var. Bu hayranlardan bazıları NASA‘ya farklı platformlardan Tony Stark’ı kurtarması için mesaj bile attılar.

Tabi ki Tony Stark hayranları NASA’ya bu kadar çok mesaj atınca NASA’dan da cevap gecikmedi.

“Hey Marvel, Tony Stark’ı duyduk. Bildiğimiz gibi, yapmanız gereken ilk şey görev kontrolde “Avengers, bir problemimiz var”ı dinlemektir. Ancak sizle iletişim kuramıyorsa, o zaman yer kontrolünün tüm kaynakları kullanarak gökyüzünü eksik adamınız için taramasını öneriyoruz.”

Daha önce ise Gotham‘a bilet alan Bruce Wayne için benzer bir durum yaşanmıştı. Hayranlar reklamı yapan firmayı Gotham’a bilet almak için telefonlardan yağmura tutmuştu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here