Japonya‘da gerçekleşen Tokyo Game Show‘da bir çok oyun görücüye çıktı ve pek yakında çıkışlarını da gerçekleştirecekler. Bu oyunlardan bazılarını sizlerle paylaşmak istedik.

Door Kickers: Action Squad

10 Eylül 2018’de çıkış yapan, old school side-scroller aksiyon oyunu olan yapım oldukça eğlenceli gözüküyor. Şuan %45 indirim ile 12,65 TL.

Wanderlust Travel Stories

Metin tabanlı seyahat oyunu olan Wanderlust Travel Stories gerçekten farklı bir yapım olmuş. Oyunun maalesef Türkçe dil desteği yok bu yüzden oynarken İngilizce bilmek önemli çünkü verdiğiniz kararlara göre bir yol çiziyorsunuz. Yapımın planlanan çıkış tarihi ise 26 Eylül.

Liberated

Bir çizgi romanın sayfaları arasında kaybolduğumuz, o sayfadan bu sayfaya koştuğumuz yapım distopik, karanlık bir dünyada geçiyor. Dört bölümden oluşan yapımda, her bölüm farklı bir karakter ile oynuyor ve onların bakış açısından tecrübe ediyoruz bu dünyayı. 2019 yılında çıkacak yapımın tam tarihi belli değil.

DEEEER Simulator

Bir geyik olarak şehri altüst edeceğimiz yapımın tam çıkış tarihi belli olmasa da 2019’da çıkacak. Ayrıca Kickstarter projesi olan yapıma 211 destekçi ile toplam 580,129 ¥ -Japon Yeni- toplandı, bu da bugünkü kur ile 30.520 TL yapıyor. Para harcamak için ilginç bir oyun.

Geri kalan yapımlara ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here