Time Dergisi, 2017 yılına damga vuran en iyi karakterleri seçti. İlginç detaylara da yer verilen listedeki En İyi 10 karakter şöyle:

10. Randall Pearson – This is Us

9. Hannah Baker – 13 Reasons Why

8. Sean Spicer – Melissa McCarthy 

7. Julia – Muppet 

6. Kono Kalakaua ve Chin Ho Kelly – Hawaii Five-O

5. Girls Trip – Dina

4. Viserion – Game of Thrones

Time Dergisi, 7. sezonda dikkat çeken Khaleesi’nin Ejderhası Viserion’ı yılın en iyi 4. karakteri seçti. Dergi buna gerekçe olarak ise dizideki hiçbir insan karakterin dizinin gidişatını bu denli etkilememesini gösterdi.

3. Offred – Handmaid’s Tale 

Distopik bir gelecekte ABD’de rejimin değiştiği bu düzende, yakalanan muhalif kadınların bir kısmı ülkenin yüksek rütbeli kumandanlarına hizmetçi olarak verilir. Hizmetçi adı altında evlere dağıtılan bu kadınlardan beklenen asıl şey, evinde yaşadıkları kumandanlardan hamile kalıp mümkün olduğu kadar çok çocuk doğurmalarıdır. Dizi, hizmetçi kadınlardan biri olan Offred’in hikayesinin etrafında şekillenmektedir.

2. Pennywise – It

2017’nin en çok gişe getiren filminde kurbanlarının korkularına göre şekle girebilen Pennywise’ın ürkütücü bir palyaço kılığında 7 çocuğa dehşet saçmaya başlaması anlatılmaktadır.

1. Wonder Woman

Amerikan Film Enstitüsü tarafından geçen hafta Yılın En İyi 10 Filmi arasında gösterilen Wonder Woman, şimdi de Time Dergisi tarafından yılın en iyi film karakteri seçildi. Birçok insanüstü yetenek ve kıvrak bir zekayla donatılmış olan güzel kahraman sevilen karakterlerin başında yer alıyor!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here