Dünyanın en büyük havayolu şirketlerinden biri olan Türk Hava Yolları, başlattığı kampanya ile yurt dışı ya da İstanbul’u kapsayan bir uçuş gerçekleştiğinde yolcuların UBER ile yapacakları seyahati bedava veya indirimli hale getireceğini açıkladı.

Bu kampanya ile İstanbul’daki taksicileri çileden çıkarması muhtemel olan THY, “Ayrıcalıklı uçuş deneyimi, şimdi Uber hediyeli’ başlığı altında yolcularına 70 farklı ülkede faydalanabilecekleri muhteşem bir kampanya sunuyor. ‘’Yurt dışı ya da İstanbul’u içeren tüm uçuşlarımız, UBER yolculuğunuz için 20 dolara kadar kazandırıyor.’

Kampanya dahilinde THY, şartları yerine getiren yolculara UBER’de kullanabilecekleri promosyon kodu hediye edecek. Türkiye içinde 50 TL, Almanya’da 15 Euro, ABD’de 20 Dolar, Birleşik Krallık’ta ise 10 Sterlin olarak indirimden faydalanabilecekler. Bu kampanyanın sadece online olarak alınacak biletlerde geçerli olduğunu da hatırlatalım.

Kampanyadan yalnızca biletleme ve seyahat dönemi 20 Haziran 2017- 31 Mayıs 2018 tarihi arasında olan ve bilet alırken THY’nin e-posta kampanya bildirimlerine izin vermiş kullanıcılar faydalanabilecek.

Uçuşlar ve ücretlendirmeler hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here