Emmy ödüllü This Is Us’ın Türkiye uyarlaması ekim ayında FOX’ta başlayacak!

Yönetmenliğini Merve Girgin’in yaptığı ve senaryosunu Deniz Madanoğlu’nun yazdığı This Is Us dizisinin uyarlamasında başrolleri Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker ve Elçin Afacan paylaşacak. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda İrem Sak, Alper Saldıran, Ali Seçkiner Alıcı ve Serkan Ercan gibi isimler de yer alacak.

Dizi aynı gün 35 yaşına basan ve her biri hayatının en önemli gününü yaşamak üzere olan dört insanı anlatacak.
Cem (Celil Nalçakan) ve çok sevdiği karısı Reyhan (Songül Öden) doğum günü kutlamaya hazırlanırken, Reyhan’ın doğum sancısı tutar. Çiftin, riskli doğuma rağmen bebeklerine kavuşacaklarına inancı tamdır ancak hayatın bambaşka planları vardır.

Oyuncu olmanın hayallerini kuran Berk (Birkan Sokullu) iyi bir filmde oynama şansı yakalar ancak yapımcısından izin alamaz ve önünde önemli bir yol ayrımı vardır.

Karısı ve çocuklarıyla huzur içinde yaşayan Mahur (Olgun Toker) bir süredir biyolojik babasını bulmaya çalışmaktadır ve doğum gününde bir haber alır.

Çocukluğundan beri başı kilolarıyla dertte olan Beste (Elçin Afacan) ise otuz beşinci doğum gününde yeni bir karar alacaktır.

Kaynak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here