Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

1998 yılında ABD’li aktör Jared Leto tarafından kurulmuş bir alternatif rock grubu Thirty Seconds To Mars bugün beşinci stüdyo albümleri olan  “America”yı Apple Music ve Spotify üzerinden hayranlarıyla buluşturdu!

12 Parçadan oluşan albüme Zedd (“Dangerous Night“), A$AP Rocky (“One Track Mind“) ve Halsey (“Love Is Madness“) gibi tanıdık isimler de eşlik ediyor. Albümün dikkat çekici bir özelliği olarak; en çok reçete edilen ilaçlar, ikonik Amerikan isimleri, en değerli markalar, tanınmış ajanslar, en tehlikeli spor, en yüksek ödeme yapılan YouTuber gibi sıcak konular vs. Amerika’ya dair her şey albüm kapağının varyantlarında yer almakta.

Albümün Apple Music linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Leto’nun albüm hakkındaki yorumu ise şöyle: “Benim için bu parçalar neredeyse bir zaman kapsülü gibi. Şaşırtabilir, eğlendirebilir veya provoke edilebilir, ancak bir grup olarak, bir parçası olduğumuz kültürü ve içinde yaşadığımız zamanları bize verir niteliktedir.”

Haberimizin güzellikleri burada bitmiyor! Jared Leto, grubu 30 Second to Mars’ın yeni albümünün tanıtımı için New York’tan Los Angeles’a otostopla gideceğini açıkladı. Albüm tüm platformlarda yayınlandığı gibi yola çıkacağını daha önce belirtmişti. Ve yolculuk hakkında şu yorumları yaptı: “Birçok ilginç insanla tanışma fırsatım olacak. Haberlerde duyduğumuz, gördüğümüz şeylerden farklı şeylerle karşılaşacağıma eminim. Bu yolculukta çok fazla güzellik görüp ve ilham alacağıma eminim.”

Kaynak: exclaim.ca

 

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here