Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Bu yazı hoşnut olmayacağınız bilgiler ve görseller içerebilir!

AMC yapımcıları, Robert Kirkman’ın yaratıcılığını üstlendiği çizgi romanı ekrana taşımaya devam ediyor. Genellikle çizgi romana bağlı kalarak ilerleyen zombi draması dokuzuncu sezonda karşımıza Whisperers hikayesiyle çıkıyor.

Alexandria’yı kötü sürprizler bekliyor!

Önceki sezonlara bir göz atarsak, Whisperers ve Alexandria’nın büyük bir savaşa gireceği ve önemli kayıplar verileceği kaçınılmaz bir gerçek. Ana karakterlerden biri sayılan Jesus, Whisperers ile daha ilk karşılaşmada öldü bile. Peki bu savaşta başka kim ölecek?

Diziye dördüncü sezonda katılan ve Christian Serratos tarafından canlandırılan Rosita karakteri çizgi romanda Whisperers tarafından yakalanıp öldürülüyor. Fakat çizgi romana göre öldürüldüğü sırada Eugene ile ilişkisi olan Rosita, dizide peder Gabriel ile bir ilişki içerisinde. Bu sebeple AMC yapımcılarının, Rosita’nın ölümü için çizgi romana bağlı kalıp kalmayacağı hakkında kesin bir yorum yapılamıyor.

Çizgi romanda hamileliği sırasında öldürüldüğü bilinen Rosita’yı dokuzuncu bölümde kusarken gördük. Hamileliği üzerine izleyiciye henüz bir bilgi verilmedi ama dizinin ilerleyişi hamile olduğu yönünde gibi. Belki de yapımcılar küçük bir değişiklikle Rosita’nın ölümünü ekrana taşıyacaklardır. İzleyip göreceğiz.

Kaynak : 1

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here