Frank Drabont tarafından geliştirilen bir Amerikan televizyon dizisi The Walking Dead, 7 koca sezondur izleyenlerine muhteşem bir deneyim sunuyordu.

Hikayesi Robert Kirkman, Tony Moore ve Charlie Adlard ‘ın aynı isimli çizgi romanına dayanan dizi, sekizinci sezonuna gerek iyi gerek kötü bölümlerle giriş yapsa da 10 Aralık‘ta yayınlanacak sezon ortası finaliyle hayranlarına güzel bir sürpriz yapacakmış gibi duruyor.

Aksiyonun üst safhalarda olmasını beklediğimiz How It’s Gotta Be isimli bölümden ilk tanıtım gün yüzüne çıktı bile. Bildiğiniz gibi geçen sezon ilerleyen bölümlerde izlenilecek olan çatışmanın temelleri atılmıştı.

Rick yeniden otoriteyi eline alıp Hilltop, Kingdom ve Alexandria’dakileri bir araya getirerek Negan‘a karşı mücadeleye girişti. Görünen o ki sezon boyunca izlediğimiz küçük savaşlar bu merakla beklenen finalde birleşecek ve asıl savaş bundan sonra başlayacak.

The Walking Dead’e şimdilik veda etmemize sebep olacak bu bölüm 10 Aralık‘ta izleyici karşısına çıkacak. Dizinin yeni bölümlerinin ise şubat ayından itibaren yayınlanması bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here