Tüm hikayesinin yeniden yazılacağı beklenen ve yönetmen koltuğuna James Gunn‘ın oturacağı DC filmi The Suicide Squad hakkında yeni gelişmeler yaşandı. Bilindiği üzere ilk filmde gördüğümüz Deadshot karakteri için Will Smith’in yerine Idris Elba geçirilmişti. Ayrıca film hakkında geçtiğimiz ay içerisinde başka detaylar da paylaşılmıştı. James Gunn, filme yeni kahramanlar eklediğini belirterek bu kahramanlar arasında Dave Bautista tarafından canlandırılması düşünülen Peacemaker, Polka Dot Man ve Ratcatcher gibi karakterlerin yer aldığını ifade etmişti.

Bugün ise ilk filmden tanıdık bir yüzün kadroya eklediği duyuruldu. İlk filmde Captain Bumerang rolünde gördüğümüz Jai Courtney‘nin ikinci filmde de bu karaktere hayat vereceği kesinleşti. Courtney’nin yaptığı açıklama ise şu şekildeydi:

 “Birkaç ay içerisinde filmi çekmeye hazır olacağız. Hakkında söyleyebileceğim çok fazla bir şey yok. Ama Boomerang’ı kesinlikle göreceksiniz. Mutluyum ve bu çok eğlenceli olacak. Farklı olacak, ama harika olacak.” 

The Suicide Squad filminin ise ülkemizdeki izleyicileriyle 6 Ağustos 2021 tarihinde buluşması planlanıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here