Netflix Luke CageIron Fist ve Daredevil dizilerini iptal etmesinin ardından bu sefer de The Punisher ve Jessica Jones‘un fişlerini çekti.

Özellikle Daredevil’ın iptal edilmesinin ardından izleyicilerin korkarak beklediği haber, bugun kısa bir süre önce John Bernthal‘un Instagram hesabından gayriresmi bir şekilde duyurulmasının ardından resmi olarak geldi.

Deadline‘ın haberine göre, kısa bir süre önce Netflix’e 2. Sezonu ile dönen Punisher 3. Bir sezona sahip olmayacak iken, Krysten Ritter‘ın baş rol oynadığı Jessica Jones 3. Sezonunun ardından buza konulacak.

Jessica Jones‘un da bitişiyle Netflix’in 2013’te çalışmalarına başlamış olduğu “Netflix-Marvel Dizi Evreni” bir sona ulaşmış olacak. Tabi ki bu dizilerin iptal kararlarının Netflix tarafından alınıyor olabileceği gibi, Disney+ adındaki kendi streaming platformunun çıkışına hazırlanan Disney’in bu lisansları yenilemiyor oluşundan da kaynaklanıyor olabilir. Disney’in kendi streaming platformunda iptal edilen bu dizileri devam ettirip ettirmeyeceği ise henüz bir kesinliğe sahip değil.

Kaynak: 1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here