Netflix tarafından çekilecek müzikal film The Prom, kadrosuyla adından söz ettirecek filmlerden biri olmaya aday gibi görünüyor.

Glee, American Horror Story ve Pose gibi yapımlar için yazarlık yapmış Ryan Murphy‘nin yöneteceği müzikal film, 2020 yılında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Halihazırda kadrosu şekillenen yapıma şimdiden çok büyük isimler dahil olmuş durumda. Son çıkan haberlere göre filmin kadrosuna Meryl Streep, Nicole Kidman ve Ariana Grande gibi yıldızlar katıldı.

Batan müzikallerinden sonra imaj tazeleyip kariyerlerini yoluna koymak isteyen Dee Dee Allen ve ekibi, eşcinsel olması sebep gösterilerek tutucu okul yetkililerince baloya katılmasına izin verilmeyen Emma isimli öğrenciyi destekleyip bu uğurda mücadele verecekler. Böylece hem kız arkadaşıyla birlikte lise balosuna gitmek isteyen Emma’ya yardım ederek, hem de dikkatleri üzerilerine çekip reklam yaparak bir taşla iki kuş vurmaya çalışacaklar.

Tony Ödülü adaylığı bulunan The Prom müzikalinin uyarlaması olacak yapım, ayrıca James CordenAwkwafinaKeegan-Michael Key ve Andrew Rannells gibi isimleri de bünyesinde barındırıyor.

Kaynak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here