Oyuncu kadrosunda Boyd Holbrook, Yvonne Strahovski, Olivia Munn, Sterling K. Brown, Jacob Tremblay, Keegan-Michael Key gibi isimlerin yer aldığı, Shane Black’in yönettiği The Predator’dan Türkçe altyazılı ilk fragman yayınlandı.

Özel bir arama kurtarma timinin yaşadıkları birbirinden ilginç olayları anlatan 1987 yapımı Predator, özel efektleri ve sinematografisi sayesinde dönemin önde gelen yapımlarından biri olarak hafızalara kazınmıştı.

Kiss Kiss Bang Bang, Iron Man 3, The Nice Guys gibi yapımlara imza atan Shane Black‘in yönetmenliğini üstlendiği The Predator; 1987 yapımı bilim kurgu filminin devamı niteliğinde hazırlanan bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Black’in uzun süredir üzerinde çalıştığı filmden ilk fragman yayınlandı.

Kendi DNA’larını başka canlıların DNA’larıyla birleştirmeleri sayesinde daha önce hiç olmadığı kadar güçlü, akıllı ve ölümcül hale gelen avcıların küçük bir çocuğun onları yanlışlıkla Dünya’ya geri döndürmesi sonucu yaşananları konu edinecek filmin ilk fragmanı oldukça dikkat çekici görünüyor.

The Predator, ülkemizde 14 Eylül’de vizyonda olacak.

Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak: 1

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here