Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Şu sıralar The Lord of the Rings‘in televizyon uyarlaması için çalışmalara devam eden Amazon’un patronu Jennifer Salke, dizinin yayın tarihine ilişkin açıklamalarda bulundu. Salke, gelecek planları üzerine röportaj veren Peter Jackson‘ın aksine çok daha net konuştu. Screenrant‘ın haberine göre, Salke dizinin 2021’de yayınlanacağını söyledi. Malum yapıma dair hiçbir şey kesinleşmiş değil. Jackson’ın senarist ekibine liderlik edip etmediği bile muamma. Oyuncu kadrosunda yönelik belirsiz de sürüyor.

Jackson’ın yönetmen koltuğunda oturduğu seride kamera karşısına geçen bazı oyuncuların, dizide de yer alacağını söylemek mümkün olsa da bu oyuncuların kim olduğu ise, gizliliğini koruyor. Ancak Aragorn’un gençliğine odaklanacağı iddia edilen dizide, genç oyuncuların ön plana çıkması ihtimaller dahilinde.

The Hollywood Reporter‘ı bilgilendiren Salke, anlaşmanın yalnızca bir ay önce yapıldığını ve çekimlerin başlamasını uzun bir süre bekleyeceğimizi dile getirdi. Salke dizinin yönetmenliğini üstlenecek kişiyi aradıklarına vurgu yaparak, farklı yazarlarla görüştüklerini de sözlerine ekledi.

Kaynak: 1

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here