Bu yıl çıkacağına dair herhangi bir açıklama olmasa da 2019 yılının en fazla beklenen oyunlarından biri olan The Last of Us Part 2’den, en az Clicker’lar kadar korkutucu derecede detaylı bir karakter görseli düştü internete.

Görseli düşen karakterin ismi Yara. Karakteri canlandıran Soa Lee’nin yüz hatlarından birebir oluşturulan bu görsel, The Last of Us’ın resmi reddit hesabından paylaşıldı. Görselde ki detayların kalitesi ve gerçekçiliği, The Last of Us Part 2’yi sabırsızlıkla bekleyen insanları tabiri caizse deliye çevirdi. Şu görselde ki kaliteye bakar mısınız, inanılmaz!

The Last of Us Part 2 oyunuyla ilk defa oyuncularla buluşacak olan Yara hakkında bildiğimiz şeyler şu an için kısıtlı elbette. İlk defa 2017 yılında; Paris oyun haftası etkinliğinde yayınlanan sinematik fragmanda gördüğümüz Yara, 16 yaşında ve yine aynı fragmanda ilk defa karşımıza çıkan Lev isimli karakterin kardeşi. Ayrıca, varlığından yine bu fragman ile haberdar olduğumuz Seraphites isimli bir örgütün üyesi. Bahsedilen fragmanı da şuraya iliştirelim hemen;

Şimdilik sadece fragmanlarını izlemekle yetindiğimiz oyunun çıkış tarihinin henüz belli olmadığını haberin başında da belirtmiştik. Oyuncular ve oyun sektörünün içinde ki bazı kaynaklar, oyunun 2019 yılında çıkacağına kesin gözüyle bakıyorlar. Oyunun yapımcılarının çıkış tarihi için yaptıkları açıklama ise sadece ”çok yakında” oldu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here