Ubisoft, The Division’a yönelik planlarını önümüzdeki yıl boyunca oyunun 2018 yol haritasıyla paylaştı.

Bunların bir kısmı The Division 2’nin ilanından sonra ele alınırken, Ubisoft şimdi ve Eylül arasında planlanan gelecek içeriği ve yamaları özetleyen tam bir program yayınladı.

İki yıl ve 20 milyon oyuncu daha sonra, kutlamak için bir dizi küresel etkinlik planlandı ve yol haritası bize ne zaman çıkmalarını bekleyeceğimize dair bir fikir verdi. Ayrıca, Xbox One için Nisan 1.8.1 güncellemesiyle 4K desteği göreceğiz.

Haziran ayında, iki Legendary görev modu, The Division 1.8.2 ile oyuna adım attığını görecek ve bu da Yeni Shields aylık özelliğinin başlamasını sağlayacak ve bu da The Division 2’de başarılar kazanarak oyunculara ödüller kazandıracak.

Yol haritasının tam olarak aşağıdaki gibi olacak:

Nisan – Xbox One X yamasını ve önceki Oyun Durumu’nda tartışılan Sınıflandırılmış düşüş oranı değişikliklerini içeren 1.8.1 Güncellemesi. Ayrıca yeni bir Global Etkinliğin yanı sıra iki yeni Legendary mod da sunuyoruz: Blackout.
Mayıs – Yeni Küresel Etkinlik: Onslaught
Haziran – İki Legendary görev modunu tanıtacak ve Global Event: Outbreak’ı geri getirecek 1.8.2 Güncellemesi. Bu güncellemede ayrıca yeni Shields aylık özelliklerinin başlangıcı da belirtiliyor. Bu bölümde, The Division’da kazanılan kazanımlar The Division 2’de özel ödüller kazandıracak.
Temmuz – Küresel Etkinlik: Assault, Shields’ın devamı ile.
Ağustos – Küresel Etkinlik: Strike, Shields’ın devamı.
Eylül – Küresel Etkinlik: Ambush, Shields’ın devamı ile.

Massive Enterteinment ve Ubisoft, dün Tom Clancy’s The Division 2‘yi açıkladı. Ayrıntılar şu anda az, ancak E3 2018’de daha fazla oyun göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here