Coen Kardeşler‘in kült klasiği The Big Lebowski filminde karşımıza çıkan ve âdeta bir efsane haline gelen The Dude geri mi dönüyor? Karaktere hayat veren başarılı oyuncu Jeff Bridges, Twitter’da paylaştığı 15 saniyelik kısacık bir videoyla herkese “Acaba?” dedirtti. Peki olayın aslı ne?

The Dude, söz konusu videoda her zamanki gibi rahat tavırlarıyla ve ayrılmaz bir parçası haline gelen hırkasıyla dikkat çekiyor. Ancak bu mini video, muhtemelen bir devam filminin işaretçisi değil.

Videodaki tarih (3 Şubat 2019) Super Bowl’u işaret ediyor ve bu da ilk olarak deneyimli oyuncunun, en kültleşmiş karakterine kısacık bir reklam filmi için tekrar hayat vermiş olabileceğinin ihtimalini artırıyor. Öte yandan John Turturro’nun da “Going Places” adında bir The Big Lebowski spin-off’u üzerinde çalıştığını biliyoruz, belki de The Dude bu filmde kısacık da olsa görünüp ağzımıza bir parmak bal çalabilir. Gelgelelim bunların hepsi şu an için olasılıklardan ibaret. Zira henüz videoyla ilgili bir açıklama yapılmış değil, hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Kaynak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here