Marvel Entertainment ve Square Enix’in ortak çalışmasıyla geçtiğimiz sene Ocak ayında ilk tanıtım fragmanını izlediğimiz oyunun 2018 yılı içerisinde resmen tanıtılması bekleniyordu. Yıl 2018 ve artık Aralık ayına girdiğimize göre oyunun vadedildiği süre içinde tanıtılması için çok bir vakti kalmadı.

Bu hafta Marvel için epey hareketli geçecek. Bugün Captain Marvel fragmanı, yarın Avengers 4 fragmanı ve perşembe günü muhtemelen The Avengers Project oyununun hem yeni fragmanı ve oynanış videosu ile tanıtılması bekleniyor.

Bu beklentiyi oluşturan detaylar ne derseniz eğer, perşembe günü yapılacak olan The Game Awards etkinliğinde sahne alacak kişiler dersek bizce yeterli olacaktır. Yapılan açıklamaya göre Avengers filmlerinin yönetmenleri Russo Kardeşler veya daha detaylı hali ile Anthony Russo ve Joe Russo kardeşler The Game Awards etkinliğinde sahne alacaklar.

Oyuna geri dönecek olursak yapımcı Crystal Dynamics bizlere nasıl bir oyun olacağına dair hiçbir detayı sızdırmadı. Oyundaki karakter derinliği hakkında bile net bir bilgiye sahip değiliz. 1 dakikalık fragman esnasında sadece 4 Avenger; Hulk-Bruce Banner, Thor, Iron Man-Tony Stark ve Captain America-Steve Rogers hakkında bazı detaylara sahibiz. Marvel’ın MCU üzerindeki başarısını oyunlara ne kadar yansıtabileceği ise şu anda merak edilen bir konu, malum DC Universe oyun alanında Marvel‘ın çok güçlü bir rakibi. Bekleyip göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here