Clint Eastwood‘un yönettiği biyografik dram filmi The 15 : 17 To Paris‘den ilk poster yayınlandı. Spencer Stone, Anthony Sadler, Alek Skarlatos ve Jeffrey E. Stern imzalı 15:17 to Paris: The True Story of a Terrorist, a Train, and Three American Heroes biyografik eserinden beyaz perdeye uyarlanan The 15 : 17 To Paris filmi, 2015’te gerçekleşen Thalys treni terör saldırısını konu ediniyor.

Usta oyuncu ve yönetmen Clint Eastwood’un 38. filmi olan olan; Stone, Sadler ve Skarlatos’un bizzat kendileri tarafından canlandırıldığı biyografik dram filmi The 15 : 17 To Paris‘in kadrosunda Jaleel White, Jenna Fischer, Judy Greer, Ray Corasani ve Thomas Lennon da yer alıyor.

Filmin fragmanını izlemek isteyenleri şöyle alalım:

“Amerikan askerleri olan Spencer Stone, Anthony Sadler ve Alek Skarlatos, Paris treninin yolcuları arasındadır. Sakin bir yolculuk yapmayı bekleyen üçlünün bilmediği şey ise büyük bir IŞID atağına hazırlanmakta olan Ayoub El-Khazzani’nin silahlı bir şekilde, aynı trende olduğudur. Terör saldırısı başladığında, 3 asker, başkalarını korumak için kendi hayatlarını ortaya koyacak ve tarihe geçecek bir olaya imza atacaklardır”

The 15 : 17 To Paris, 13 Nisan 2018‘de sinemalarda.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here