Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
1

İnanması zor olsa da That 70’s Show ekranlara veda edeli on yılı aşkın bir süre geçti. Aylak liseli Eric Forman ve arkadaşlarının bodrum katındaki maceraları hem çok sevilmiş hem de dünyanın dört bir yanından sadık bir hayran kitlesi edinmeyi başarmıştı. Laura Prepon, Mila Kunis ve Ashton Kutcher başta olmak üzere pek çok oyuncuyu yıldız sınıfına çıkarmayı başaran, Primetime Emmy ödülü de bulunan dizi, sekizinci sezonunun ardından ekranlara veda etmişti.

2018 yılı, Amerikan sit-com ve dramaları için reboot ve reunion haberlerinin ve çalışmalarının fazlaca ortalıkta dolandığı bir sene oldu. Bu sebepten olacak ki, dizinin fanları dizinin yeni bölümleri için yayın haklarını elinde bulunduran Fox’tan bir hamle bekliyor. Dahası başrol Topher Grace, kendisiyle yapılan röportajda söyledikleriyle dizinin yeniden ekranlarda olmasına karşı da değil.

“Elbette bunu yapardım çünkü bizim için harika zamanlardı. Hepimiz çok yakındık ve her bir gün bu deneyimi yaşadık. Haftada bir gün ekranlarda olmak muhteşemdi, zaten tüm ekiple hala arkadaşız. Eğer birisi çıkıp “Tüm lise tayfasını toplayıp bir sene daha geçirmeye ne dersin?” diye sorsa ve bunun için bana para ödeyeceklerse buna asla hayır demem. Bence bunun gerçekleşmesi biraz zor ama tek bir kişi bile izlemeyecek olsa yine de hayır demezdim. Benim için onlarla bir hafta veya daha fazla takılmak harika olurdu.”

Grace’in sözleri umut verici olsa da, gelecek muhtemel bölüm veya bölümler için bir sıkıntı mevcut. Dizi 1970’lerde geçiyor, Eric ve arkadaşlarının lise çağları işleniyordu. Dizi bittiğinde 1980’leri oynayan karakterleri 2020’li yıllara yaklaşırken nasıl bir hikaye ile yedirebilirler, bu bir merak konusu.

Konuşulan yeni bölümler, yere sağlam basan haberler gelene kadar güzel bir düş olarak kalacak gibi olsa da Eric Forman’ın bodrum katı ve o samimi arkadaşlık ortamını özleyenler olarak onları sabırla bekliyor olacağız.

Kaynak: 1,2

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here