Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
31

Geçtiğimiz ay başladığımız bu içeriğimize temmuz ayında da devam ediyoruz ve sizleri yine bu ayın en çok merak edilen 5 filmi ile başbaşa bırakıyoruz.

1. Ant-Man and The Wasp6 Temmuz 2018

Temmuz ayının en çok merak edilen filmlerinden olan Ant-Man and The Wasp listemizin başında yer alıyor. Film Captain America: Civil War ile Avengers: Infinity War arası bir zamanda geçerken Scott Lang’in hayatına hem süper kahraman hem de bir baba olarak nasıl devam ettiğini anlatıyor. Hope van Dayne ve Dr. Hank Pym’in verdiği acil bir görev için The Wasp ile iş birliği yapar.

2. Terminal – 13 Temmuz 2018

Film, iki suikastçının, ölümcül bir hastalıkla mücadele eden bir öğretmenin, gizemli bir hademenin ve iki farklı hayat süren bir garsonun hayatlarının dağılmasını konu ediyor.

3. Mamma Mia! Here We Go Again20 Temmuz 2018

Mamma Mia müzikalinin devamı olan bu 2. film, karakterlerimizin geçmişteki ilişkilerinin günümüze nasıl etki ettiğini gösteriyor. Müzikal severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden olan Mamma Mia, devam filmi ile hayranlarını heyecanlandırdı.

4. Mission: Impossible – Fallout27 Temmuz 2018

Mission: Impossible Fallout serinin 6 filmi. Filmde Tom Cruise, Ethan Hunt karakteriyle geri dönerken, Simon PeegRebecca FergusonAlec Baldwin ve Ving Rhames gibi tanıdık yüzlerde filmde geri dönüyor.

5. Mary Shelley13 Temmuz 2018

Ünlü yazar Mary Shelley’nin (Frankenstein’nın yazarı) romanı ne kadar ilgi çekiciyse onu yazma süreci de bir o kadar ilgi çekicidir. Şair kocasına olan aşkı ve yaşadığı olaylar kitabının ilham kaynağı olur. Ayrıca 18.yüzyılda kadın bir yazarın ne tür engellerle karşılaştığını bu filmde görebilirsiniz.

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
31

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here