Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

The CW yeni dizisi Batwoman için kolları sıvadı. Bu dizi başrolünü ilk kez eşcinsel bir süper kahramana verecek. Son yıllarda yapmış olduğu Arrow, Supergirl, Flash gibi dizilerle adından sıkça söz ettiren ve bu sektörde önemli bir yer tutan The CW, bu kez Batwoman ile izleyiciyi bambaşka bir şekilde etkilemenin hesaplarını yapıyor. Dizi Batman sevenlere Gotham şehrinin kapılarını aralayacak ve Kate Kane, suçlularla amansız bir mücadele içinde olacak. Batman projesi aylardır çeşitli sebeplerle ertelenen ve izleyicisini üzen CW, bu kez şehrin bir diğer kahramanına ve onun hayatına kattığı yeniliklere odaklanarak izleyicilerini sevindirecek.

Dizinin başrolü izleyiciye Aralık 2018’de tanıtılacak. Collider yaptığı haberde “Yapımcılar Kate’in cinsel kimliğini ön plana çıkarmak istiyor ve bu yüzden dizi Kate’in süper kahraman olmadan önceki hayatını da sıkça işleyecek.” diyerek dizinin şifrelerini vermiş oldu. Yani süper kahramanlığa giden yolu da izleyeceğiz.

Kate aynı zamanda CW’nin ilk eşcinsel karakteri olma özelliğini de taşıyacak. Yani daha önce kanalın dizilerinde gay ve lezbiyen karakterler olduğunu biliyoruz ancak bu kez Kate ana karakterimiz olacak ve bu kanal açısından bir ilk. Merakla beklenen dizinin oyuncu kadrosu ile alakalı ise henüz bir gelişme yok. Bu yukarıda da belirttiğimiz gibi aralık ayında belirlenecek.

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here