Simülasyon oyunlarıyla adını duyurmuş olan yayıncı PlayWay‘den şimdide adından da anlaşılacağı gibi taksi simulator oyunu olan Taxi Simulator geliyor.

Car Mechanic Simulator, House Flipper, Thief Simulator ve Cooking Simulator gibi oyunlarla tanıdığımız PlayWay, simulator oyunlarına ara verecekmiş gibi gözükmüyor. Oldukça ayrıntılı, hayatın her bir noktasına dokunacak işlerle güzel ve eğlenceli bir oyun olacak gibi. Steam‘de planlanan çıkış tarihi için 2021 yılı olarak verilmiş.

İlgili haberler : İşte Steam’de Bu Hafta Sonunun Fırsatları!Çernobil Atmosferini İliklerinizde Hissedeceğiniz Chernobylite Steam’de Erken ErişimdeUmut Vaat Eden Bir Yapım: Among TreesEpic Games Altı Adet Batman Oyunu Hediye Ediyor!

“Bir taksi şoförü olun ve bu ilginç meslekte günlük hayatı kendiniz deneyimleyin.”

Bir taksici olup şehrin en zengin veya en iyi taksi şoförü olmak bizim elimizde. İster pis işler yapıp zenginliğin sefasını sürebilir, istersek de iyi bir taksi şoförü olup itibarımızı yükseltebiliriz. Her şey vereceğimiz kararlara bağlı. Ceset taşımak ve müşteriyi uzun yoldan götürmek kararlar her zaman önemlidir.

“Sıkıcı simülatörlerden sıkıldıysanız ve canlı şehri yaşamak istiyorsanız, Taxi Simulator sizin için mükemmel bir oyun!”

Oyunun geliştiricisi olan Woodland Games‘in ayrıca Split (2019), Urban Explorer (2020) ve Hell Architect (2020) yapımları da çıkış tarihlerini bekliyorlar.

Split (2019)

Urban Explorer (2020)

Hell Architect (2020)

KAYNAK 1 2

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here