Sorry about the wait……. tameimpala.com

A post shared by Tame Impala (@tame__impala) on

Tame Impala, geçtiğimiz haftalarda 2015’te yayınladığı son albümü Currents‘ın genişletilmiş bir koleksiyon baskısının olacağı haberini vermişti. Bu genişletilmiş versiyonda bulunacak B-Side ve remixler ile birlikte Currents Collectors Edition‘a nihayet Tame Impalanın hesaplarından ulaşabileceğiz.

List of People (To Try And Forget About), Powerlines ve Taxi’s Here parçaları flexi disc olarak yer alıyor. Bu versiyonda yeni bir artwork, resim ve karalamaları içeren bir dergi, bir poster, kırmızı renkteki Currents plağı ve bir 45’lik de var.

Kevin Parker’ın yayınladığı video ile müjdesini vermiş olduğu, Currents Collectors Edition’daki daha önce duymadığımız, parçalara da artık ulaşabiliyoruz.

 

Daha Fazla Tame Impala

Currents (2015) albümünün kapak fotoğrafı vortex-shedding (akış alanı içindeki bir cismin, ardında periyodik olarak meydana gelen ve kopup giden girdaplar) terimini anlatıyor.

Daha fazla Tame Impala:

Parker’ın kendi yazıp seslendirip kaydettiği parçalarla başlayıp grup halini alan Tame Impala projesinden önce Kevin Parker, Luke Epstein ile birlikte The Dee Dee Dums adı altında şarkılarını yayınlıyordu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here