Daha önce Rocky IV ile The Expendables gibi yapımlarda birlikte çalışmış Sylvester Stallone ve Dolph Lundgren ikilisi yeni projeleri için yeniden bir araya geliyor.

Deneyimli oyuncular, CBS kanalı tarafından çekilecek The International isimli aksiyon dizisi için güçlerini birleştirecekler. The International, Dolph Lundgren’in hayat vereceği Anders Soto isimli ajanın etrafında şekillenecek. Birleşmiş Milletler için çalışan Uluslararası Ajan Anders Soto, en karmaşık global problemlerin ve pürüzlerin giderilmesi için alışılmışın dışında yöntemler kullanarak etkin bir rol oynayan tek kişilik özel görevler icra edecek.

Ne yazık ki şu anki planlara göre Sylvester Stallone yalnızca kamera arkasında görev yapacak. Stallone dizinin ilk birkaç bölümünün yönetmenliğini üstlenecek, aynı zamanda yapımcılardan biri olacak. Deneyimli oyuncu daha önce sinema filmleri için yönetmenlik koltuğuna oturmuş olsa da bir TV dizisi için ilk kez kamera arkasına geçiyor.

Birkaç gün önce duyurulan proje için açıklanan detaylar henüz bu kadarla sınırlı, fakat önümüzdeki günlerde yeni bilgilerin ortaya çıkması bekleniyor.

Kaynak: 1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here