E3’ün yaklaşmasıyla beraber birçok firmanın yeni oyunlarıyla ilgili söylentiler ortada dolaşmaya başladı. Switch platformuna yeni bir Pokemon oyunu geleceği açık söylemek gerekirse tahmin etmesi hiç de zor olmayan bir haberdi. Oyuncular bu yeni oyun için ipucu avına çıkmış gibi görünüyor.

Oyuncuların bulduğunu iddia ettiği ilk detay oyunun ismi oldu. Oyunun adının Pokemon Let’s Go! olacağı oyuncular arasında dolaşan söylentiler arasında. Oyunun Pikachu versiyonu ve Eevee versiyonu olmak üzere iki farklı çıkışı olacak. Bu yukarıda gördüğünüz kalitesiz resim ise oyunun Pikachu versiyonunun kapağı olacak deniyor.

Mart 31’de anonim bir kullanıcının ortaya attığı iddiaya göre Pokemon’un yeni oyunu, birçoğumuzun aşina olduğu Gameboy oyunu Pokemon Yellow’un remake’i olacakmış. Bu konu hakkında pek güvenilir kaynaklar olmasa da bu söylentiyi biz de olası buluyoruz zira eski Pokemon serilerinin inanılmaz sayıda seveni bulunuyor. Hemen yukarıda oyun geliştiricilerinin Game Informer ile yaptığı röpörtajı bulabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here