Swarovski’nin Yeni Sonbahar/Kış 2019 koleksiyonu yani ‘Tarot Magic Koleksiyonu’ bizi sihirli ışığı ile büyüledi. Koleksiyon, İzlanda’nın saf peyzajlarından ve kuzey ışıklarının aydınlattığı parlak Arctic gökyüzünden ilham alıyor. Tarot Magic koleksiyonu, tasarımlarında tarot ve astroloji ögelerine yer veriyor. Silüetler ise ışıltılı semboller, simgeler, işaretler ve astroloji motifleriyle süslenerek tarzı fark etmeksizin tüm kadınlara ışıltı katıyor. Koleksiyonun parçaları, tarotun sihirli ışıklarını inanılmaz bir şekilde yansıtıyor.

Bu koleksiyon karanlık ve gizemli göklerden parıldayan ışıkları bize ulaştırıyor. Tam olarak yılın bu zamanı, günlerin daha da soğumaya başladığı ve karanlığın yaklaştığı zaman da karşınızda bir deniz feneri gibi beliriyor. Bu koleksiyon ışığa ihtiyacınız olduğu bu zamanlarda kulaklarınızı, boynunuzu ve bileklerinizi süsleyebilir, size tarzınız için yol gösterebilir. Hatta koleksiyonu, geçmiş yılınızı yansıtmak ve düşünmek için bile kullanabilirsiniz.

Tılsımlar, sezon boyunca size rehberlik etmek, korumak ve ilham vermek için mükemmel bir tercihtir. Tarottan ilham alan birçok farklı sembol ile olumlu bir enerjiyi kucaklayın: şanslı maçalar, umutlu kırlangıçlar… Semboller bu koleksiyonda merkezi bir rol oynar ve anlamları her zaman parlamak ve yol göstermektir. Birkaç sembol ve anlamlarından bahsetmek gerekirse anahtar sembolü, sırlarınızın gizli kaldığı kalbinizin anahtarı olarak anlaşılabilir. El simgesi, kaderin senin ellerinde demek ve sizi sembolize eden ay, daha yükseğe ulaşmaya çalışmak ve daha fazlasını hedeflemek demektir. Ek olarak, diğer bir ilham kaynağı ise vahşi yaşamdır. Bu koleksiyonun buzlu renk tonlarında ışığı bulunabilir, fakat aynı zamanda şehvetli kristallerinde de sıcaklığı bulabilirsiniz.

Swarovski ihtişamını, tüm parlaklığını gösterecek yeni bir mücevher, saat ve aksesuar koleksiyonu ile kutluyor, gündelikleri olağanüstü kılıyor ve takan kadınların iç güzelliğini ve güvenini aydınlatıyor. Swarovski’nin yaratıcılığı ve işçiliği, dünyadaki kadınların kimliklerini ifade etmelerine, parlak görünmelerine ve kendilerini iyi hissetmelerine yardımcı oluyor.

Yıldız siluetleri, pırıl pırıl tarot sembolleri, işaretler, taslaklar ve astroloji motifleriyle oldukça farklı. Ve tarzları nasıl olursa olsun tüm kadınlara parlaklık kazandırıyor. Zarif uzun kolye ve kolye katmanları, cesur kokteyl halkaları, zarif tasarımlar ve her türden süslenmiş küpeler, kadınları her durum için kişiliğini göstermeye ve yönlendirmeye davet ediyor.

“Tarot Magic” soğuk kış gecelerinde sizi yönlendirecek, koruyacak ve ısıtacak bir koleksiyondur. Her zevke uygun stiller ve her durum için birbirinden güzel ve kullanışlı hediyeler içerir. Bu parlak ve şık parçaları üzerinizde sergilerken adeta bir yıldız gibi parlayacaksınız.

Kaynak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here