Supernatural dizisi ilk yayımlandığında yıl daha 2005’ti, o yıldan yılımıza kadar tam olarak 14 sezon yapmış olan dizi, Ekim ayı ile final sezonunu yayınlamaya başlamıştır. Bu kadar yıla Supernatural ekibi ve hayranları birçok anı, arkadaşlık, üzüntü, mutluluk ve bunlar gibi akla gelmeyecek hisler sığdırmışlardır. Final sezonu haberi ile hayranlarını üzen Supernatural, hayranları için özel bir hediye hazırlamak istediler.

Cadılar bayramının şerefine popüler korku serisi, geçmişten günümüze Supernatural serisinin en korku ve macera dolu serüvenlerinden oluşan bir maraton yayımlayacaklar. Seçilen bölümlerin yayımlanması için seçilen TNT, bu maratonu 31 Ekim sabah saat 10:00’da başlatacak. Toplamda 9 korku dolu bölüm yayımlanacak ve bölümler, sezon 3 ile sezon 13 arasında değişecek. Biz de sizin için bu şeytanlar, melekler ve hayaletler ile dolu maratonu kaçırmamanız için ayrıntılı olarak bir liste hazırladık.

Black Rock’ta Kötü Gün

Yayımlanacak olan ilk bölüm üçüncü sezondaki üçüncü bölüm. Bu bölümde kardeşlerimiz Sam ve Dean’in eline bir tavşanayağı geçer, ta ki bir hırsız onu Sam’den çalıncaya kadar… Daha sonra kötü şansın, güçlerine sahip olduğuna inanan bir avcının mentoru tarafından kaçırılması ile devam eder. Bölüm saat 10:00 ile 11:00 aralığında yayımlanacaktır.

Gizemli Nokta

Yine üçüncü sezondan seçilen bölüm, hız kesmeden 11:00- 12:00 arası verilecek.
Bu bölümde olanlar ise, Sam bir adamın kaybolmasıyla ilgili bir davaya baktıktan sonra Dean öldürülür. Ertesi sabah Sam, Dean’i canlı bulması ile şok olur ve bir gün önce yeniden yaşadığı gerçeğiyle yüzleşir.

Ghostfacers

Üçüncü sezon on üçüncü bölüm ile devam eden maratonun bu bölümünde, Morton Malikânesini araştırırken, Sam ve Dean Ghostfacers adlı yeni bir realite şovunda istemeden katılımcı olurlar. Olaylar ölümcül bir hal aldığında ve tuzağa düştüklerinde, olay sabaha kadar hayatta kalmak için bir savaş haline gelir.

Canavar Film

Artık serinin dördüncü sezonuna geçtiğimizde, beşinci bölüm ile karşılaşıyoruz. Bu macerada Sam ve Dean, klasik siyah-beyaz korku filmlerinden canavarlarla bezeli bir şehri araştırıyor ve her zamanki gibi başlarına gelmeyen kalmıyor.

Sarı Ateş

Dördüncü sezon altıncı bölüm ile seriye devam ediyoruz. Şimdi ise Sam ve Dean, görünüşte korkudan ölen birkaç adamın ölümünü araştırıyorlar. Ancak işin sonu pekiyi değil her zamanki gibi. Dean, endişe ile başlayıp, ölümle sonuçlanan tam bir kargaşaya yol açan bir şeye dahil olur. Sam ve Bobby, Dean’i kurtarmak için zamana karşı yarışmaya başlarlar.

Kanalların Değiştirilmesi

Sıradaki beşinci sezon sekizinci bölüm. Dean ve Sam kendilerini anlamsız şekilde bir dizi gerçek televizyon programında mistik olarak hapsolmuş olarak bulurlar ve kaçış yok gibi görünüyordur. Eski düşmanlarının Trickster’ın olaydan sorumlu olduğuna inanıyorlar ama bir başkasını ya da başka bir şeyin olduğunu keşfederler.

Fransız Hata

Altıncı sezondan gelen bölüm ise on beşinci bölüm oluyor. Bu bölümde bize çok da yabancı olmayan bir olay ile karşılaşıyoruz. Sam ve Dean, Supernatural adlı bir televizyon şovunda aktör oldukları ve Jared Padalecki ve Jense Ackles olarak adlandırdıkları alternatif bir evrene taşınırlar ve onları takip eden meleksel bir hit adamdan kaçınmaları gerekmektedir.

Hunter Heroici

Çıktığımız maraton yolculuğumuzun yavaş yavaş sonuna gelirken dizi bizleri sekizinci sezon sekizinci bölüme götürüyor. Winchester Kardeşler bu sefer Sam ve Dean Castiel ile birlikte ava çıkarlar ve birlikte, her birinin bir çizgi film ölümüne benzediği bir dizi küçük kasaba cinayetini araştırırlar.

ScoobyNatural

Maraton, on üçüncü sezon on altıncı bölüm ile sona erecek. Çoğumuzun bildiği üzere bu bölüm iki sevilen kötü ruh avcılarını bir araya getiriyor. Hatırlayamadıysanız hemen hatırlatayım. Sam, Dean ve Castiel, Scooby Doo’nun hareketli dünyasına taşınır ve hayalet gizemini çözmek için Scooby çetesiyle güçlerini birleştirirler ve birlikte olayı çözmeye çalışmaktadırlar.

İşte Cadılar Bayramı için Supernatural ekibinin hazırladığı maraton detaylarını sizin için liste halinde sunduk. Size de 31 Ekim’de mısırını alıp, battaniyenin altına girip bu maratonun bir parçası olmak kaldı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here