Batman Arkham üçlemesi ve 2016’da çıkan Batman Arkham VR oyunları ile tanınan stüdyo Rocksteady‘nin yeni projesi bir Superman oyunu olacak gibi görünüyor.

E3 2018‘den önce de dedikoduları dolaşmış olan proje hakkında E3 boyunca herhangi bir haber almadık fakat görünen o ki bu dedikodular tekrardan gün yüzüne çıkıyor. Video oyunları için sistem gereksinimleri sunan Game System Requierements sitesinde gözüken bir listelemeye göre Superman: World’s Finest adında bir oyun yolda ve geliştiricisi olarak da Rocksteady Studios görünmekte.

Akılda bulundurmakta fayda var ki site kullanıcıları kendi isteklerine göre herhangi bir sayfa oluşturamamakta yani site adminlerine ulaşan bilgiler ile düzenlenmekte sayfalar, DevilMayCry 5‘in duyurulmasından önce de yine aynı site üzerinden oyun sızdırılmıştı. The Game Awards 2018’den önce bu tip bir dedikodunun gündeme gelmesi oyunun varlığını daha da destekler nitelikte,  6 Aralık 2018‘de gerçekleşecek olan The Game Awards şovunu sabırsızlık ile bekliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here