Suits’in yapımcı şirketi Universal Cable Production (UCP), Gina Torres’in Jessica Pearson karakteriyle başrol olarak yer alacağı bir spinoff çıkaracaklarını duyurdu.

Dizi, güçlü bir avukat olarak Jessica Pearson’ın Chicago’nun kirli politik dünyasına adapte olmasını konu alıyor. Dizinin baş yapımcısı Suits’in hem yaratıcı hem de baş yapımcısı olan Aaron Korsh ile birlikte Daniel Arkin olacak. Gina Torres de aynı zamanda baş yapımcı olacak.

Dizinin kadrosunda ise Suits’in “Good Bye” adlı bölümünde yakışıklı, karizmatik ve muammalı Chicago işçi sınıfı başkanı Mayor Bobby Golec rolündeki Morgan Spector yer alıyor. Suist’de Chicago başkanının şoförü olarak görev alan ve Chicago’nun en büyük yatırımcısıyla gizli bağlantıları olan çetin polis rolünde tanıdığımız Nick D’Amato karakterine hayat veren Simon Kassianides’de bu spinoff’da olacak.

Oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler de şu şekilde:

  • Başkan’ın resmi olmayan sağ kolu olarak hareket eden hırslı avukat Keri Allen rolünde Bethany Joy Lenz
  • Jessica’nın ailesiyle iletişime geçmek istemesini şüpheli bulan kuzeni Angela Cook rolünde Chantel Riley
  • Gücünü en etkili şekilde yönlendirmeyi en iyisinden öğrenecek olan Jessica’nın asistanı Yoli Castillo rolünde Isabel Arraiza
  • Bir fark yaratmak için politikaya girmiş olan ama gerçeklerle karşılaşınca zorlanan eski gazeteci ve Bobby’nin sekreteri Derrick Mayes rolünde Eli Goree

Kaynak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here