Son dönemin en popüler ve başarılı dizilerinden Stranger Things‘in yaratıcıları Ross ve Matt Duffer, oyuncular ve dizi ekibi Cumartesi günü Los Angeles’ta gerçekleştirilen Vulture Festivali‘ne katıldılar.

Stranger Things: Insıde the Upside Down” başlıklı bir panel düzenleyen ekibe ilgi tahmin edildiği gibi çok büyüktü. Panelde dizinin yayınlanan bölümleri ve kamera arkasının yanı sıra gelecek sezonla ilgili olası senaryolar da konuşuldu.

2. sezonun çok tartışılan “The Lost Sister” bölümü hakkında konuşan Duffer kardeşler, konunun Hawkins’in dışına taşınmasından dolayı çok eleştirildiklerinden bahsettiler. Eleven karakterinin ablası olarak hikayeye eklenen Kali karakterinin Stranger Things’in 3. sezonunda da yer alacağı iddiasını onayladı.

3. sezon için ilk adımların atıldığını belirten Duffer kardeşler, senaryonun bölümler çekilirken değişiyor olduğuna değindiler. Bahsi geçen “The Lost Sister” bölümünün aslında “The Lost Brother” olarak yazıldığını ve senaryoda Eleven’ın bir ağabeyi olduğunu öğrenmesi gerektiğini söylediler. Ancak Matt Duffer, hayal ettikleri ilginçlik ve özgünlükte bir erkek karakter bulamadıkları için, yaş aralığını da genişleterek bir kadın oyuncu ile devam etmeye karak verdiklerini açıkladı.

Kaynak

Stranger Things’in 3. sezonunu merakla ve heyecanla beklerken dilerseniz dizinin hayranları için hazırladığımız “Stranger Things’e Ne Kadar Hakimsin?” testini de çözebilirsiniz!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here