Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Geçtiğimiz günlerde son yılların en dikkat çeken yapımlarından biri olan Stranger Things’in kitap haline geleceğini yazmıştık. Uzun zamandır yapım aşamasında olan bu projeyle ilgili yeni ayrıntılar gelmeye devam ediyor.

stranger things book ile ilgili görsel sonucu

Öncelikle Penguin Random House Books, kitap ya da kitapları Netflix işbirliğiyle yayınlayacak. Kitap ya da kitapları diyoruz çünkü Stranger Things teması altında birçok kitap yayınlanacak. Şu an elimizdeki bilgilere göre, bu yılın Ağustos ayında iki kitap çıkacak. İlki dizinin sahne arkasını bizle buluşturacak olan Stranger Things: World Turned Upside Down: The Official Behind-The-Scenes Companion, ikincisi ise henüz adı belli olmayan ancak okuyuculara Stranger Things dünyasıyla ilgili öğüt ve uyarıları içinde barındıran bir hediye kitabı olacak.

Bu kadarla da sınırlı kalmayan yayınevi ve Netflix, 2019’un bahar aylarında daha yetişkin okuyucular için henüz ismi belli olmayan bir prequel(öncesini anlatan) kitabı çıkaracak. Gwenda Bond‘un kaleme alacağı kitap, Eleven’ın annesi Terri‘ye ve içinde yer aldığı MKUltra programına odaklanacak.

 

Kaynak: 1

 

 

 

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here