28 Ağustos’ta PC, PS4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek olan ve Sniper Elite serisinden tanıdığımız Rebellion firmasının geliştirdiği Strange Brigade, birçok oyuncu tarafından merakla bekleniyor. Özellikle son oynanış videosundan sonra meraklar daha da arttı. Yeni oynanış görüntüleri ise oyunun resmi Twitter hesabında paylaşıldı.

Oyunu ister tek başımıza istersek 2-4 coop modda oynayabileceğiz. Oyunu hikayesine gelecek olursak,

1930’larda Mısır’da antik tarihlerden silinen ve 4.000 yıldır isimsiz bir mezarın içine gömülen Seteki Cadı Kraliçesi bir kez daha yükseliyor. Ona ve onun ordusuna karşı gelebilecek tek bir güç var o da bizim olacağımız The Strange Brigade! Bu macerada olağanüstü harabeleri keşfedip, tehlikeli bulmacaları çözeceğiz ve heyecan verici üçüncü şahıs eyleminde bir dizi ölümsüz düşmana karşı mücadele vereceğiz. Ayrıca oyunda kullanabileceğimiz özel güçlerde bulunacak. Yıkıcı büyülü güçlerden bazıları, ateş püskürten Krakatoa, buz gibi soğuk Chill Burster ve beyin fırtınası Blunderbuss gibi güçlü prototip silahları olacak.

Yolumuza çıkacak düşmanlar ise baya çetin ceviz olacak gibi. Seteki’nin büyük bir sadık canavarlar ordusu var. Moaning mumyaları, ateş püskürten suikastçılar, zırh kaplı minotorlar ve dev akrepler gibi bir çok düşman karşımıza çıkacak. Arkadaşlarımızla baya eğleneceğimiz bir oyuna benzeyen Strange Brigade için merakla beklemedeyiz.

Sistem gereksinimleri ise bizde çok yüksek değil. Oyunun kendi açıkladığı değerlere bakacak olursak minimum 4 GB RAM ve 2 GB VRAM oyunu oynamanız için yeterli olacaktır. Oyun Türkiye dışında PC için $45 etiketiyle ön siparişe açılmışken Türkiye’de oyunun satış fiyatı şu an Steam’de %10 indirimle 69,30 TL. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here