Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Akıllı telefon piyasasında hatırı sayılır bir yer elde eden Apple, bir süre önce gözünü dizi sektörüne dikmişti. Netflix, Amazon gibi dijital platformların yakaladığı başarının ardından orijinal içerik alanına yönelen Apple, şu ana kadar iki orijinal içerik yayınladı. Bunlardan ilki yeni uygulama fikirlerinin yarıştığı Planet of the Apps, ikincisi ise ünlü talk show sunucusu James Corden’ın sevilen skecinden uyarlanan Carpool Karaoke‘ydi.

Apple, yeni Amazing Stories uyarlamasının haklarını satın aldı. Dizinin yapımcılığını Steven Spielberg üstleniyor. 10 bölümlük ilk sezon için onay alındı. Amazin Stories, antoloji dizisi olarak izleyici ile buluşacak yani her bölümde farklı bir hikaye anlatılacak. Amazing Stories’in yeni versiyonunu Hannibal ve American Gods gibi dizilerin yaratıcısı Bryan Fuller hazırlayacak.

Amerika Birleşik Devletleri’nin NBC kanalında 1985-1987 yıllarında yayınlanan Amazing Stories, Steven Spielberg tarafından oluşturulan fantezi, korku ve bilim kurgu televizyon antoloji dizisiydi.

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here