Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Ernest Cline’ın aynı adlı romanından uyarlanan, Steven Spielberg’ün bilim kurgu türündeki yeni filmi Ready Player One’dan fragman geldi!

Filmin konusu kısaca; enerji krizi yaşamakta olan karanlık bir gelecekte, insanların kendini sanal gerçekliğe verdiği bir ortamda geçiyor. Wade gerçek dünyanın zorluklarından ve sıkıcılığından kaçmak için sanal dünyada geçen 1970 ve 80’ler Amerikan pop kültürü üzerine kurulu bir define avı oyunu olan Oasis’in ütopik evreninde zaman geçirmektedir. Ancak Oasis’in kurucusu olan milyoner hayatını kaybettiğinde geride bir servet bırakmıştır ve servetini sanal dünya üzerinde kurduğu bir hazine avıyla kazanan oyuncuya vadetmektedir. Wade de dünyanın birçok yerindeki oyuncular gibi hazine avına katılır. Ancak bu macera eğlenceli olmaktan çok uzak olacaktır. Zira şirket hissedarları ve paragöz oyuncular hazineye herkesten önce ulaşabilmek için diğer yarışmacıları saf dışı bırakmak için her şeyi yapmaya hazırdır.

Filmin başrolünde X-Men’in genç Cyclops’u Tye Sheridan ve Olivia Cook yer alıyor. Ayrıca kadroda Mark Rylance, Simon Pegg, TJ Miller ve Ben Mendelsohn gibi isimler de bulunuyor. Film ülkemizde 30 Mart 2018’de vizyona girecek.

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here