Steam yaz indirimleri Grand Prix adında bir etkinlikle birlikte geldi. Grand Prix etkinliğinin ne olduğuna buradaki yazımızda değinmiştik. Grand Prix sayesinde Steam profil sayfanızdaki seviyenizi çok kolay bir şekilde yükseltebiliyorsunuz. Hem de bunu hiç para harcamadan bile yapabilirsiniz. Peki nasıl oluyor?

Steam Grand Prix etkinliğinde takımınıza yardım ederek jeton kazanabiliyorsunuz. Takımınıza yardım etmeniz için ise puan gerekmekte. Bu puanları en kolay yoldan elden etmenin yolu ise çok başarıma sahip olan oyunlarınızı yarım saat oynamaktan geçiyor. Ardından Grand Prix sayfasında oyununuz gözüküyor ve kaç tane başarıma sahipseniz o oranda puan kazanıyorsunuz. Ardından bu puanlarla takımınızı hızlandırıyor ve jeton kazanıyorsunuz. Ancak bunu gün boyunca sınırsız yapamıyorsunuz maksimum puan kapasitenizin sonuna geldiyseniz diğer günü beklemeniz gerekiyor. Eğer diğer günü beklemek istemezseniz maksimum puan kapasitenizi Steam satın alımı yaparak artırabilirsiniz.

İsterseniz bu jetonları 15 bine kadar biriktirip 10₺ indirim kazanabiliyorsunuz. Profil seviyenizi artırmak isterseniz aşağıda gösterdiğimiz rozetin seviyesini artırıyorsunuz ve Steam seviyeniz çok büyük bir oranda artmış oluyor.

Steam yaz indirimleri 9 Temmuz’a kadar devam ederken Grand Prix etkinliği 7 Temmuz’a kadar devam edecek. Ayrıca hatırlatmakta fayda var Grand Prix etkinliği boyunca her gün ilk 3’e giren takımlardaki rastgele kullanıcılara istek listesindeki ilk 3 oyundan birisi hediye ediliyor. Bu yüzden istek listenizdeki sıralamayı düzenlemeyi unutmayın! İyi günler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here