Bu hafta Steam‘de Kingdom Under Fire 2 ve Dying Light yapımları hafta sonu boyunca ücretsiz oynanabiliyor. İki yapımı da 24 Şubat TSI 21:00’a kadar ücretsiz oynayabilirsiniz. Ayrıca 19 Şubat Çarşamba itibarı ile erken erişimden çıkan Besiege‘de yer vermesek olmazdı.

Kingdom Under Fire 2

Kahramanını yarat ve birliklerine Bersia’nın savaş meydanlarında liderlik et! Kingdom Under Fire 2, MMORPG ve gerçek zamanlı stratejinin sürükleyici bir karışımıdır.

Dying Light

Et peşindeki zombilerin istila ettiği açık dünyada, kıyamet sonrası dönemde geçen, birinci şahıs aksiyon hayatta kalma oyunu. Gizemli bir virüs salgınıyla perişan olmuş şehri keşfet. Erzak ara, silah üret ve marazlı ordularıyla çarpış.

Besiege

Ocak 2015’de Steam’de çıkış yapan oyun uzun bir süreden sonra nihayet erken eişimden çıktı. Erken erişim döneminde bizleri zaman zaman eğlendiren, zaman zaman düşündüren bu güzel yapım çokça yol katetti ve şuan daha da iyi bir hale geldi. Erken erişim dönemini uzun da olsa iyi bir şekilde bitirebilen yapımlar her zaman bizleri mutlu eder, Besiege ise eğer bir şeyler inşa etmeyi seviyorsanız sizi çok mutlu edecektir. Çıkışına özel %50 indirim ile sizleri bekliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here