Steam kış indirimlerini yeni geride bıraktık ve Steam her yıl olduğu gibi bu yılda 2019’un en iyilerini oyuncuların oyları ile seçti. Yeni bir yıla böylece başlamış olduk ve yeni yılın Steam ödül töreninden sonraki ilk hafta sonu ise yine birçok fırsatlarla karşımızda Steam. Bu hafta dikkat çekenler ise şöyle;

İlgili haberler : İşte 2019’un En İyileri, Karşınızda Kazananlar!2010’ların En İyi 30 OyunuWannawards 2019 – WannaGate İçin 2019’un En’leri

Post Scriptum

2018 yılında erken erişimden çıkan, 2. Dünya Savaşı temalı ve içinde biraz Battlefield biraz Escape from Tarkov öğeleri barındıran oldukça güzel bir yapım. Taktiksel ve gerçekçi oluşu da FPS türünden güzel bir yapım arayanlar için birebir. 13 Ocak saat 00:00’a dek ücretsiz oynayabileceğiniz bu yapıma %25 indirim ile 65,62 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Streets of Rogue

Oldukça hoş bir oynanışa sahip olan yapımda belirli görevler alıp, bunları tamamlamaya çalışıyoruz. Genelde bir yerde bulunan bir sandıkla ilgili olan bu görevleri tamamlarken illaki bir şeyler kesip, biçip, patlatmak zorunda değilsiniz. Rüşvet vermekten tutun da, duvarların ardına ışınlanmak gibi veya ufak kaoslar yaratarak da istediğinize ulaşabilmeniz mümkün.

Dovetail Games İndirimleri

Ayrıca bu Dovetail Games oyun stüdyosunun yapımlarında da indirimler var. İndirimlerin tamamına ulaşmak için başlığa tıklamanız yeterli.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here