The Game Awards 2019‘da ödüller sahiplerini buldu. Ödül alan yapımlara göz atmak isterseniz sizleri şu haberimize alabiliriz; The Game Awards Ödülleri Sahiplerini Buldu! Aynı zamanda The Game Awards 2019‘dan hemen sonra başlayan Steam Oyun Festivali‘nde oynayabildiğimiz oyunların listesine de şuraya tıklayarak ulaşabilirsiniz; Steam Oyun Festivali Başladı Bu kadar şeyin ardından, bu hafta bakalım bizleri Steam‘de neler bekliyor?

İlgili haberler : Fast And The Furious Oyunu Duyuruldu!Ghost of Tsushima’dan Yeni Fragman Ve Çıkış AralığıFinal Fantasy 7 Remake fragmanı paylaşıldı!

Neler mi beliyor? Hunt: Showdown ve Conan Exiles hafta sonu boyunca ücretsiz, Degica Games ve bir kaç özel yapımda indirimler.

Hunt: Showdown

Crysis’in yapımcılarının ellerinden çıkan, birinci şahıs PvP ödül avcılığı oyunu olan Hunt: Showdown, 16 Aralık Pazartesi TSİ 12:00’a kadar ücretsiz oynanabiliyor.

Conan Exiles

Sanırım Conan Exiles’i merak edipte şuana kadar oynamayan yoktur. Bir değil, üç değil hatırlayamadığım kadar ücretsiz hafta sonuna giren bu yapım, bu haftada bizlerle. Conan ise 17 Aralık Salı gün TSİ 8:00’a kadar oynanabiliyor.

Degica Games Fırsatları

Degica Games sanırım yayıncılığını üstlendiği yapımlarla ünlü. Japon merkezli bir firma olan Degica‘nın indirimlerine şöyle bir bakalım. En çok dikkat çeken yapımlarının ise; OneShot ve Darkest Dungeon olduğunu söylemek yanlış olmaz sanırım. Degica Games’in bütün fırsatlarına ulaşmak için ise başlığa tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca Steam’in En Çok Satanlar listesi de bu şekilde;

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here