Bu hafta Steam’de neler var? Neler mi var…

Erken erişimde olan ve çokça beğenilmiş Squad, yine bir erken erişim oyunu olan ama pek beğenilmeyen Killsquad yapımlarında ücretsiz hafta sonu, DOOM serinde ise %67 oranında indirimler var. Ayrıca diğer dikkat çeken indirimlere de aşağıda değineceğiz.

İlgili haberler : Bağımsız Oyun Önerileri 01 – itch.ioSteam’den Ücretsiz Oyun!Yakında Çıkacak Olan Bağımsız Oyunlar!

Street Fighter V

Street Fighter V’e ücretsiz hafa sonu demek biraz yanlış olacak. Çünkü yapım dokuz gün boyunca ücretsiz oynanabiliyor ve şuan %60 indirim ile 23,99 TL. Oyunu denemek, sadece oynamış olmak için bile koskoca dokuz gün var. Doya doya oynayın, iyi oyunlar!

Squad

18 Kasım saat 21:00’a kadar ücretsiz oynayabileceğimiz yapım, taktiksel ve gruplu FPS tarzında oyun arayanların dikkate alması gereken bir yapım. Şuan için erken erişimde olduğunu da unutmamak lazım tabi ki. 50’ye 50 yapılan mücadeleler elbette insanı cezbediyor. Oyunu deneyip almaya karar verirseniz de; 18 Kasıma kadar %50 indirim ile 39,99 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Killsquad

Yukarıda ki Squad ile biraz isim benzerliği olsa da, hiç alakası olmayan bir yapım. “Hack and Slash” türündeki oyunları seviyorsanız, 18 Kasım 21:00’a dek oyunu deneyebilir, kararınızı verebilirsiniz. %30 indirim ile 28,00 TL’ye Steam’de ki yerini almış bulunuyor.

DOOM Franchise

DOOM’u pek anlatmaya gerek yok sanırım. “Anlatmaya gerek yok, görüyorsunuz” En son çıkan DOOM Eternal indirimde olmasa da, serinin daha önce çıkan yapımlarını satın alıp, oynayabilirsiniz. %67’şer indirim oranına sahip olan yapımlar 3,03 TL ile 43,89 TL arası değilen değerlere sahip.

Company of Heroes Franchise Edition

COH’un 125,00 TL olan bu paketi %75 indirim ile 31,25 TL’ye sunuluyor şuan. Tabi ki bu paketin 32,25 TL gibi bir fiyata düşmesinde COH2’nin şuan için ücretsiz olması da büyük bir rol oynuyor. COH2 Steam’de Ücretsiz!

ASTRONEER

Astroneer özellikle erken erişim sürecini tamamlayıp tam bir oyunu dönüşünce oldukça zevkli olan ve 25. yüzyılda geçen uzay keşfine ve zorlu şartlarda hayatta kalmayı konu bir yapım. Ve grafikleri oldukça şirin. Bir, iki arkadaş ile de tadından yenmeyen bir yapım. Zaten güzel bir fiyata sahip olan yapıma, şuan da %25 indirim ile 37,50 TL’ye sahip olabilirsiniz. Uzay bizi bekler!

Car Mechanic Simulator 2018

Simülatör oyunlarını her fırsatta ne kadar sevdiğimi söylüyorum. Hazır yine bir simülatör oyunu indirime girmişken, yazmasam olmazdı zaten. O yüzden Car Mechanic Simulator 2018 şuan için %60 indirim ile 12,40 TL’ye Steam’de.

Thief Simulator

Ve bir simülatör daha. Thief Simulator, hırsız olmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. %45 indirim ile 17,60 TL’ye sizleri bekliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here