Steam üzerinde 50₺’ye satılan Warhammer 40,000: Space Marine kısa bir süreliğine Humble Bundle’da ücretsiz oldu. Oyunu ücretsiz bir şekilde kütüphanenize eklemek için Humble Bundle üzerinde hesap oluşturup Steam hesabınıza bağlamanız gerekiyor ardından buradan oyunu alabilirsiniz. Steam sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

9 Eylül 2011’de çıkan Relic’in geliştirdiği ve Sega’nın yayıncılığını üstlendiği Warhammer 40,000: Space Marine hem tek oyunculu hem de çok oyunculu modu ile oyuncular tarafından sevilerek oynanıyor. Oyunda ise Ultramarines bölüğü üyesi Space Marine olan Yüzbaşı Titus’u oynuyoruz. Milyonlarca askere sahip bir Ork ordusu, insanlığın asla bitmeyen hayatta kalma mücadelesi için savaş makinelerinin üretildiği tüm gezegeni kaplayan fabrikalar olan İmparatorluk Üretim Dünyalarından birini istila ediyor. Bizde onlara karşı mücadele vererek gezegeni kurtarmaya çalışıyoruz.

Oyunun çok oyunculu kısmında ise Kendi Space Marine veya Chaos Space Marine savaş ekibimizi oluşturup 8’e karşı 8 çevrimiçi maçlarda mücadele edebiliyoruz. Tecrübe kazanıp yeni silah ve zırhların kilitlerini açarak Yok Edici, Saldırı ve Taktik Deniz Piyadesi sınıflarını özelleştirme şansımız mevcut.


Haftasonu Bonusu!

Ayrıca Steam üzerinde şu an yakın zamanda çıkmış Warhammer: Vermintide 2 oyununu da 2 gün boyunca ücretsiz bir şekilde deneyebilirsiniz. Oyun ayrıca %50 indirimde bulunuyor. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here