Steam indirimlerinin bitmesine kısa bir süre kala hangi oyunu seçeceğiniz konusunda kararsızlık yaşıyorsanız, hikaye-teknoloji-açık dünya konularını sevenler için bu liste tam sizlere göre.

Watch Dogs 2 (71 TL)

Oynanış açısından GTA’yı andırdığını herkesin bildiği ama mantık bakımında çok ayrıştığını kabul etmemiz gereken bir oyun Watch Dogs 2. Oyun mekaniği, 3D görseller ve hikayenin akıcılığı, aslında bu oyunun tam bir açık dünyaya dönüşebileceğini gösterebilir, eğlenceli de olur aslında.

Birinci oyunda hevesi kursağında kalanlar için yenilenmiş görevler ile beraber -ki birinci oyuna göre gerçekten daha eğlenceli görevler var- eğlenceli bir oyun sizi bekliyor. Eğer hack yapmayı veya dijital ortamlarda kahraman olmayı istiyorsanız, bu indirimi kaçırmayın.

Watch Dogs 2’yi satın almak için buraya tıklayın 🙂

Quantum Break (14,75 TL)

Quantum Break, tam bir story-driven oyunu aslında. Uncharted, Tomb Raider gibi oyun mekaniklerinden sonra, biraz yavaş gelse de, oyunun potansiyeli aslında daha da yüksek.

Oyunun konusu ve sürükleyiciliği baya etkili, bu açıdan essiz bir deneyim yaratıyor. Oyun zaman yolculuğunu neredeyse sıfır açık noktayla anlatmayı başarıyor. Closed Loop teması işleniyor ve Novikov Self-Consistency prensibi hiç bozulmuyor. Bu indirim döneminde bence bu oyunu bu fiyata kaçırmayın 🙂

Quantum Break’i satın almak için buraya tıklayın 🙂

Dishonored 2 (57,49 TL) 

Bazı oyunlar vardır, sonu aynı bitse bile tekrar tekrar açar, oynarsınız. Ancak bazı oyunlar vardır ki farklı sonları yüzünden her bir sonu görmek için tekrar tekrar oynarsınız.

Eğer ilk Dishonored oyunu ile saatlerini hatta günlerini harcamış olanlardansanız zaten Dishonored 2 sizin için gözü kapalı alınacak bir oyun olacaktır.

Bazı devam oyunlarındaki acaba ilk oyuna göre sıkılır mıyım, oynarken bir anda kapatır mıyım endişeniz var ise, korkmayın! Dishonored 2 hem ilk oyuna göre geriye gitmemiş hem de üzerine daha da başarılı olmuş. Arkane Studios içerisinde bu oyun için çalışmış kim varsa hepsini tebrik etmemiz lazım. Bu kadar güzel betimlemelerden sonra, hazır Steam’de indirimdeyken, hemen satın alın ve kaçırmayın! 🙂

Dishonored 2’yi satın almak için buraya tıklayın 🙂

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here