Medyaya senaryoyla ilgili ilk tepkilerini paylaşan Keri Russell, JJ Abrams’ın Chris Terrio’yla birlikte yazdığı senaryoyu okuduğunda ağladığını itiraf etti. Bu senaryonun Star Wars hayranlarını ve beklentileri tatmin edebileceğine inanan Russell, Abrams’ın Star Wars’ı başka bir şey haline getirmeye çalışmadığını, hali hazırda olduğu şeye saygı duyduğunu belirtti.

Russell, daha önce Felicity ve The Americans‘daki rollerinin yanında Down of The Planet Apes, Mission: Impossible III‘deki görünümleriyle tanınan 43 yaşındaki aktrist, Star Wars evrenine Zori Bliss olarak katılıyor. Zori Bliss’i “belalı” olarak nitelendiren Russell’ın, kostümüyle çekildiği fotoğrafları Vanity Fair’in Mayıs sayısında yayımlanmıştı.

Star Wars The Rise of Skywalker, 3 sene boyunca izleyeceğimiz son Star Wars filmi olacak. Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega ve Oscar Isaac’in dönüş yapacağı, Carrie Fisher ve Mark Hamill, Billy Dee Williams ve Ian McDiarmid gibi Star Wars efsanelerini büyük ihtimalle son kez izleyeceğimiz film, 20 Aralık’da vizyona girecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here