Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
1383

Lucasfilm, yaptığı bir açıklama ile Star Wars serisinin beyaz perdede kalmayıp televizyon ekranlarına taşınacağının müjdesini verdi. Birçok animasyon filminin deneyimli yönetmeni Jon Favreu ile bir televizyon dizisi için görüşüp anlaştıklarını açıklayan yetkililer, bu dizi ile Star Wars evrenini genişletecek. Ayrıca dizi Disney‘nin yakında kullanıma açılacak online içerik platformunda yer alacak. Ancak platformun 2019’un son aylarında açılacağını düşünürsek, Star Wars’un dizi versiyonuna kavuşmak için daha oldukça uzun bir zamanımız olduğunu söyleyebiliriz.

TV serisinin içeriği ve ne zaman yayınlanmaya başlayacağı ile ilgili kesin bir bilgi olmasa da, Favreu konuyla ilgili “Eğer 11 yaşımda bana Star Wars evreni hakkında hikayeler anlatabileceğimi söyleseydiniz size inanmazdım, bu maceraya atılmak için sabırsızlanıyorum.”

Star Wars’un son filmlerinin beklentinin çok altında kalıp oldukça kötü eleştirilere maruz kaldığını düşünürsek, dizi versiyonun seyirciyi tatmin edip etmeyeceğini bekleyip göreceğiz.

Kaynak: 1

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
1383

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here