Disney+ tarafından yaratılan Star Wars dizisi The Mandalorian için yeni bir tanıtım fragmanı yayınlandı.

Star Wars evrenindeki yüzlerce hikâyeden yalnızca birini ekranlara taşıyacak dizi, galaksinin uçlarında yalnız başına dolaşan bir silahşörün çektiği zahmetlere, aldığı risklere ve giriştiği tehlikelere odaklanıyor. New Republic otoritesinin hüküm sürdüğü galaksinin en ücra köşelerinde hayatta kalmaya çalışan Mandalorian karakterine ise sevilen oyuncu Pedro Pascal hayat veriyor.

Daha önce Disney için birçok projede sorumluluk alan başarılı sinemacı Jon Favreau tarafından yaratılan dizinin ilk sezonu izleyicilerle buluşmak için gün sayıyor; beş gün sonra yayın hayatına başlayacak dizinin ikinci sezonu için de çalışmalara çoktan başlanmış. Bu da stüdyonun diziye olan güveninin yükseklerde olduğunu gösteriyor, hal böyle olunca seyirci tarafında da beklentiler artıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Narcos ve Game of Thrones‘tan tanıdığımız Pedro Pascal başta olmak üzere Kyle PacekBernard BullenBrendan Wayne ve Alexandra Manea gibi isimler bulunuyor.

Yayın piyasasının büyük bölümünü elinde tutan Netflix’e karşı bir hamle olarak geliştirilen Disney+ yayın servisi, stüdyonun yeni projeleriyle adından söz ettirmeye devam edecek gibi duruyor.  Merakla beklenen dizi 12 Kasım tarihinde Disney+ üzerinden izlenebilecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here