Disney, 2019 son baharında çıkışını gerçekleştirecek olan “Disney+” adını verdiği streaming platformu için hazırlıklarına devam ediyor. Şu anda aktif olarak çekimlerinin devam ettiği The Mandalorian‘a ek olarak geliştirme aşamasının devam ettiği bir diğer Star Wars dizisi ise Rogue One filminin öncesinde geçen Star Wars Cassian Andor.

Film prodüksiyonları hakkındaki en yeni bilgilerin yayımlandığı bir internet sitesi olan Production Weekly‘nin Twitter hesabından paylaştığı bilgiye göre dizinin çekimlerinin 2019 Ekiminde başlanması bekleniyor.

Casus-aksiyon-macera temaları üzerine kurulması planlanan dizini muhtemel olarak gerektireceği özel efektler ve uzunluğunu değerlendirecek olursak Star Wars Cassian Andor’u 2020 sonları veya 2021 başlarında Disney+ platformunda görmeyi bekleyebiliriz.

Disney The Mandolorian ve Cassian Andor dizilerine ek olarak, sinema aktörleri ile Loki, Scarlett Witch, Bucky ve Falcon gibi diziler üzerinde çalıştığını da duyurmuştu. Netflix ,DC All access, Amazon Prime, Hulu ve daha nice streaming platformları ile yaşadığımız bir zaman aralığında Disney kendi sahip olduğu film ve dizi kütüphanesine ek olarak orijinal dizi ve filmler sunup streaming yarışına katılma niyetinde. Ayrıca bu ay sonuçlanması beklenen Disney-Fox birleşmesi ile de Fox’a ait tüm film ve dizi haklarına da sahip olarak Disney+’da oldukça geniş çaplı bir kütüphane sunma imkanına erişecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here