Star Wars Jedi: Fallen Order hem eleştirmenlerden pozitif notlar alıp, hem oyuncuların beğenisini kazanarak geçtiğimiz yılın en ses getiren oyunlarından biri olmayı başarmıştı. Görünen o ki EA, oyuncuların artık hikaye odaklı tek oyunculu oyunlar ile “ilgilenmediğini” ve endüstrinin bu tip oyunlarını “aştığını” dile getiren savunmalarına rağmen devam oyunu üzerinde çalışmalarını hiç geciktirmemiş.

Image result for jedi fallen order

Kotaku’nun haberine göre, anonim olarak röpörtajlar veren EA çalışanları ve şirkete yakın kişiler, geçtiğimiz son 5 yılda 3 farklı Star Wars oyununun yapımının iptal edildiği bilgisini verdi. Buna ek olarak ise 2 farklı oyunun da yapım aşamasında olduğunu doğruladı; Respawn Entertainment tarafından geliştirilmekte olan bir Star Wars Jedi: Fallen Order devam oyunu ve Montreal’deki EA Motive tarafından geliştirilmekte olan alışıla gelmişin dışında isimsiz bir Star Wars projesi.

Ocak ayının sonunda 8 milyon kopya sattığı duyurulan Star Wars Jedi: Fallen Order, EA yöneticilerinin bile beklentilerini aşmış görünüyor. Devam projesini ise merakla bekliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here