Venom‘un yönetmeni Ruben Fleischer, Spiderman ve Venom’u bir araya getirecek ortak filmin yakın zamanda çekileceğini doğruladı.

Fandom‘a konuşan Fleischer, beklenen ortak filmin başlangıçta Spiderman karakterinin yayın haklarının kısmen Disney‘in elinde olduğu için çekilemediğini söyledi. Ama şimdi karakterin tüm hakları kısa bir süreliğine Sony‘nin elinde olacak ve ortak film çekilebilecek.

venom spiderman ile ilgili görsel sonucu

Fleischer “Nihayetinde, işin sonu bu olacak. Ve bu heyecan verici bir şey çünkü (ilk film için) Venom’un kökenini değiştirdik. Çizgi romanda, Spiderman’den evrimleşmişti ancak Marvel-Sony olayı yüzünden bunu yapamazdık” diye konuştu.

Fleischer sözlerini şöyle sürdürdü:

Bence olayların gittiği yön ve görmenin heyecan verici olacağı şey birbirleriyle gerçek anlamda karşı karşıya geldikleri an olacak.

Ağustosta Spiderman’in, Marvel Sinematik Evreni ve kendi filmleri arasında geçiş yapmasına izin verecek Sony-Disney anlaşması bozulmuştu.

tom holland ile ilgili görsel sonucu

Bu ay Spiderman’in yıldızı Tom Holland‘ın, iki şirket arasındaki anlaşmazlığı düzeltmeye çalışmak için Disney CEO’su Bob Iger ve Sony Başkanı Tom Rothman‘la birçok görüşmede bulunduğu ortaya çıkmıştı.

Nihayetinde iki şirket yeni bir anlaşma yaptı ve Marvel Sinematik Evreni’nden karakterleri ve hikayeleri içerebilecek bir Spiderman filmine daha izin çıkmış oldu.

Holland’ın oynadığı ve henüz ismi belli olmayan üçüncü Spiderman filmi 16 Temmuz 2021‘de gösterime girecek. Andy Serkis‘in yönettiği ve bir kez daha başrolde Tom Hardy‘nin yer aldığı Venom 2‘ninse 2020’de vizyona girmesi planlanıyor.

Kaynak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here