Belli ki Sony geçtiğimiz cuma günü vizyona giren Spider-Man: Into the Spider-Verse filmine oldukça güveniyor. Miles Morales‘i takip ettiğimiz ve paralel evrenlerdeki ”örümcek kişilikler” ile karşılaştığımız Spider-Man: Into the Spider-Verse filminin devam filmleri için çarklar dönmeye başlamış bile.

Avatar: Son Hava Bükücü ve yakın zamandaki Netflix’e özel projesi Voltron çizgi dizileriyle tanınan Joaquim Dos Santos devam filminin yönetmen koltuğunda olacak, yazarlık görevlerini ise Wonder Woman 1984 ve Zombieland 2 üzerinde çalışmış olan David Callaham üstleniyor.

Ayrıca yine Voltron dizisinde çalışmış olan Lauren Montgomery’nin de Spider-Man evrenlerinin kadın karakterleri ile merkezli bir yan filmini yönetmesi bekleniyor, senaryosunun da Bek Smith tarafından kaleme alınacak olduğu bu yan film hakkında elimizde bir detay olmamasına rağmen Spider-Gwen, Spider-Woman, Madame Web, Spider-Girl ve Silk gibi karakterler ile karşılaşmayı bekleyebiliriz.

Sony‘nin ve Amy Pascal’ın filmin çıkışından 1 gün sonra devam filmi üzerinde çalıştıklarını duyurmuş olması izleyiciler için de güven verici bir detay olarak karşılanabilir. 14 Aralık‘ta sinemalara gelen Spider-Man: Into the Spider-Verse şu anda Metacritic‘te 87 puana sahip ve Rotten Tomatoes üzerinde %97’lik bir değer üzerinde oturuyor. Filme ait en yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz yakın zamanda da sizler ile film hakkındaki düşüncelerimizi paylaşacağız fakat size şimdiden küçük bir tavsiye, koşa koşa filmi izlemeye gidebilirsiniz rahatlıkla.

Kaynak

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here