Güncelleme: Filmin uluslararası fragmanını en altta bulabilirsiniz.

Mr. Stark I don’t feel so good…

Dün gece Tom Holland ve Sony’nin Twitter hesabı arasında sosyal medya üzerinde geçen küçük etkileşimin ardından Spider-Man: Far From Home’un ilk fragmanı yayımlandı.

Tabii ki burada ilginç olan nokta ise sizlerin de bildiği gibi Peter Parker’ın ölmüş olması ve Far From Home’un Avengers: Endgame’den sonra geçiyor olması bu da demek oluyor ki Far From Home fragmanı, bizim Avengers: Endgame sonrası Marvel Evrenine bakabileceğimiz ilk pencere niteliğinde. Tabii ki akılda bulundurmak gerekiyor ki Tom Holland’ın canlandırdığı Spider-Man filmleri her ne kadar MCU‘da geçse de halen bir Sony prodüksüyonu, bu sebeple filmin pazarlanması, fragmanları, neler göstereceği tamamen Sony’ye kalmış durumda.

5 Temmuz 2019‘da Vizyona girecek, Jake Gyllenhaal’un canlandırdığı Mysterio ile Peter Parker‘ın omuz omuza Elemantellere karşı savaşacağı film Spider-Man Far From Home’un ilk fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Mysterio hakkında bilgi edinmek istiyorsanız da buraya tıklayarak “Mysterio Kimdir?” yazımıza ulaşabilirsiniz.

Filmin uluslararası fragmanını ise aşağıda bulabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here